Firmamız, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde hayata geçirebilmek ilkesiyle İstanbul Maltepe'de 25 yıla yakın süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.
Faaliyet sahamızda en yüksek teknolojiyi kullanarak ve en mükemmeli gerçekleştirmek anlayışı ile her alanda sürekli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, işine verdiği değer ile dinamik, kurumsal kimlik yapısını geliştirerek tüm çalışmalarını yüksek kalite güvencesi ve standartlarında gerçekleştirmektedir.
ÇELİK KAPI bölümümüzde imal edilen tüm kapılar projesine göre özel ölçülerde ve en üstün malzeme ve işçilik kullanılarak üretilmektedir. Bina ve villa kapıları müşteri isteklerine göre özel olarak tasarlanmakta ve uygulandığı yapıya artı değerler katmaktadır. Ayrıca yangın yönetmeliğine uygun özelliklerde yangın çıkış kapıları üretimide bu bölümümüzde yapılmaktadır.
ÇELİK YAPI bölümümüzde; Müşterilerimizden gelen tüm projeler, firma personellerimiz tarafından titizlikle incelenerek ve gerekli çözümlemeler yapılarak imalat detayları çıkartılır. Üretim, her aşamasında sürekli kontrol altında tutularak Çelik bina, fabrika, çatı, hangar, çok amaçlı salon, showroom ve her türlü çelik konstrüksiyon işleri gerçekleştirilmektedir.